sobota, 17 listopada 2012

Tusz do rzęs Wibo - Opinia

Tusze do rzęs to jedna z moich miłości kosmetycznych, bez których nie mogę żyć.
Wracając do TEGO tuszu to sprawdził się czy to lipa ? Przekonacie się czytając. Zapraszam :)
Opakowanie tuszu jest w kolorze jasnej zieleni, napis jest w kolorze niebieskiego metaliku, takie połączenie bardzo fajnie wygląda. W opakowaniu znajduje się 8 ml. produktu.

Najbardziej chce opowiedzieć o szczoteczce, która jest częścią tuszu, jest ona prosta, małych rozmiarów i w miarę gęsto ma zamieszczone włoski, jest to szczoteczka wręcz idealna dla mnie. Dlaczego ? Bo sięga wszędzie, pokryje tuszem nawet te najkrótsze rzęsy umieszczone w najbardziej niedostępnych miejscach. Bardzo dobrze aplikuje się nią tusz na dolne rzęsy, ponieważ jest mała i nie brudzi okolic oczu.Tusz pogrubia i mega wydłuża rzęsy. Moje rzęsy z reguły są w miarę długie, ale dzięki temu tuszowi sięgają prawie brwi, z czego bardzo sie cieszę bo uwielbiam długie rzęsy. Co do pogrubienia jest bardzo dobre, gdyż tusz pogrubia, ale nie skleja rzęs, wręcz je rozdziela.

Ten tusz jest niesamowity i bardzo śmieszy mnie jego cena, gdyż tusz takiej jakości powinien być dużo droższy, ale ciesze się, że produkty które są nie drogie są tak dobrej jakości. Polecam.

Moja ocena: 5+!

1 komentarz:

Łączna liczba wyświetleń