sobota, 24 listopada 2012

Krem SUDOMAX - Opinia

Cześć :)
Strasznie dużo osób chwali sobie krem Sudomax, bardzo mnie zaciekawił a że miałam możliwość go przetestować, to chcę się z wami podzielić swoimi odczuciami. Serdecznie zapraszam na opinię :)W mojej kolekcji znajduje się
- 5 próbek
- krem o poj. 55g
- krem o poj. 110g
- krem o poj. 230g


Krem jest w kolorze białym. Jego konsystencja jest bardzo dobra, mimo, że jest trochę gęsty, to bardzo dobrze się go rozprowadza i nabiera. Zapach jest w porządku, nie jest zbyt drażniący.\Krem jest przeznaczony nie tylko dla dzieci, ale również i dla dorosłych, więc bez obaw można go stosować u każdego, a wiedząc, że jest on również przeznaczony dla małych dzieci można być pewnym, że jest bardzo bezpieczny również dla naszej skóry.

Bardzo dobrze radzi sobie z różnymi otarciami czy też oparzeniami.
Brak obtarł sobie rękę, bardzo go piekła i była cała czerwona, jak to przy otarciach bywa, bo nałożeniu kremu, pieczenie się zmniejszyło a gojenie przyśpieszyło. Krem nie podrażnił skóry młodego ani nie wywołał jakiś skutków ubocznych.

Szafa graficzna kremu jest bardzo prosta, różowa z małą ikoną bobasa.
Otwarcie bardzo praktyczne, gdyż nawet małe dziecko bez problemu je otworzy by np. posmarować sobię rączkę itp.


Krem bardzo dobry, do różnorodnego zastosowania. Nie wywołuje podrażnień ani uczuleń, bezpieczny dla skóry alergicznej. Dobry jakościowo, dostępny i w bardzo przyzwoitej cenie. Krem na prawdę bardzo dobry. Serdecznie polecam.

Moja ocena: 5+!

1 komentarz:

  1. Wiele osób go właśnie chwali,muszę go w końcu wypróbować:-)

    OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń