sobota, 24 listopada 2012

Atoperal - Opinia

Mam dla was opinie produktów firmy Atoperal.
Opiniowane będą:
- Szampon do skóry atopowej, wrażliwej, suchej
- Pianka do mycia
- Krem
Ayoperal Baby Krem Pielęgnacja skóry dzieci i niemowląt. Krem znajduje się w tubce o pojemności 50 ml.
Szata graficzna bardzo fajna, biała tubka, na niej kolo firmy oraz przesłodki kangurek z małą dziewczynką w torbie.


Zapach kremu jest bardzo przyjemny i łagodny, taki typowy do produktów dla małych dzieci.

Krem jest w kolorze białym, konsystencja bardzo w porządku, lekko gęstawa, ale nie jest to jakieś utrudnienie, gdyż krem bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, nie ma z tym problemów, co zdarza się przy niektórych kremach o gęstej konsystencji.

Krem bardzo dobrze nawilża skórę i nadaje jej gładkość i miękkość.
Brat miał lekko szorstką skórę na rękach, która nie była zbytnio przyjemna w dotyku, odkąd codziennie zaczął smarować ręce tym kremem skóra jest w dużo lepszym stanie, jest miękka i bardzo delikatna.

Krem wręcz stworzony dla dzieci z sucha skora, bardzo dobrze nawilża i nie pozostawia smug.
Serdecznie polecam.

Moja ocena: 5!


Pianka do mycia Atoperal Baby

Znajduje się w butli o pojemności 250 ml. Bardzo wygodna w trzymaniu, nie wyślizguje się z rąk nawet gdy są mokre. Butla z pompką, co jest bardzo fajną rzeczą, gdyż wydobywa odpowiednią ilość produktu.

Pianka w butki jest w postaci wody, dopiero po wstrząśnięciu przemienia się w piankę o bardzo fajnej niezbyt rzadkiej konsystencji.

Szata graficzna oraz zapach pianki jest taki sam jak kremu.

Pianka jest delikatna dla skóry, dobrze ją nawilża i łagodzi suchą i piekącą skórę. Nie podrażnia jej dodatkowo i nie powoduje żadnych niechcianych skutków.

Pianka stworzona dla małych dzieci i niemowląt, przyjemna dla dzieci, łagodny zapach.

Moja ocena: 5!Szampon w tubce, o pojemności 125 ml. Szampon jest w kolorze przeźroczystym, konsystencja jest dobra, delikatnie lepka, ale szamponu zazwyczaj takie są. Zapach jest łagodny, wydaje mi się, że delikatnie pachnie konwalią.

Szampon jest bardzo przyjemny dla skóry głowy, dokładnie ją oczyszcza i nawilża, nie powoduje wysuszenia ani łupieżu. Regeneruje wysuszoną skórę głowy. Nie powoduje świądu głowy, co powodują niektóre z szamponów. Włosy po szamponie są lśniące i wyglądają zdrowo.

Bardzo polubiłam ten szampon, nawilżył moja skórę na głowy, nie podrażnił jej, ani nie wywołał jakiegoś uczulenia. Polecam

Moja ocena: 5!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Łączna liczba wyświetleń