sobota, 17 listopada 2012

Eye liner Wibo - Opinia

Eye linery jeju ja je po prostu kocham, nie wiem czemu ale uwielbiam kreskę na górnej powiece :)
Opinia ta będzie dotyczyć eye linera z firmy Wibo, który...no właśnie, tego dowiecie się niżej :)Eye liner znajduje sie w 4 ml. buteleczce w kolorze czarnym, na przodzie znajduje się bardzo fajne oczko :)
W sumie opakowanie takie zwykłe bez żadnego szału, ale bardzo ładnie się prezentuje mimo tego, że graficznie jest bardzo proste.

Pędzelek jest cienki, nie należy do tych grubych, ale taki najcieńszy też nie jest, jest idealnej grubości. Rączka bardzo dobrze trzyma się w ręce, nie jest zbyt krótka co by bardzo utrudniało aplikację, zwęża sie ku górze, co jest dobre, bo stabilnie sie trzyma, jest po prostu dobrze wyprofilowana względem dłoni.Konsystencja linera jest bardzo dobra, gdyż nie jest lejąca, jest taka sobie, więc nie ma obawy, że większa ilość spłynie nam z powieki podczas aplikacji. 

Co do wyschnięcia, to schnie w miarę szybko, ale rekordowy czas to nie jest, gdyż osoby, które chcą wykonać makijaż w ciągu 2 min przez nie uwagę mogą nabawić się odbicia kreski, gdyż będzie ona od razu  po nałożeniu jeszcze wilgotna, ale czas czekania nie jest długi, kilka sekund :)

Liner jest mocno czarny, nie jest to taka wyblakła czerń, tylko kruczoczarna, która nie blednie po kilku godzinach, od nałożenia do zmycia wygląda idealnie. Bardzo dobrze się utrzymuje.

Nie mam zastrzeżeń co do tego eye linera, bardzo go polubiłam, zagościł w moim sercu, kupie kolejny gdy ten mi sie skończy, bo za taką cenę jest to niewiarygodnie dobry produkt.
Polecam.

Moja ocena: 5!

2 komentarze:

  1. jestem zaskoczona bo firma naprawdę się postarała i ostatnio każdy kosmetyk na bardzo dobry oceniony ;)

    OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń