sobota, 19 stycznia 2013

Bratek Plus - Opinia

Cześć kochani :)
Nie było mnie przez jakiś czas no i teraz powiem dlaczego. Wczoraj miałam koniec pierwszego semestru, a że w poprzednim tygodniu byłam chora i siedziałam w domu to wszystko zwaliło mi się na obecny tydzień i nie miałam czasu na nic, ciągle siedziałam w książkach. Ale jest weekend, trochę luzu, postanowiłam coś dodać. Dziś zapraszam was na opinię tabletek Bratek Plus. :)
Tabletki Bratek Plus są przeznaczone do codziennego stosowania przez okres kilku miesięcy. Tabletki te maja wspomóc wygląd naszej twarzy.

W opakowaniu znajduje się 50 tabletek powlekanych w kolorze bladego brązu (tak mi sie wydaje :d)
Tabletki są malutkie i bardzo łatwe do połknięcia z popiciem jak i bez.


Nigdy wcześniej nie stosowałam takich tabletek, nie miałam do nich zaufania, byłam pewna, że te tabletki nie pomagają. Spróbowałam. Jaki są moje spostrzeżenia ?

Tabletki działają powoli ale skutecznie, delikatne rezultaty zaczęłam widzieć po ok. 2 tygodniach stosowania. Niedoskonałości, które posiadałam zaczęły się wysuszać, a następnie znikać z mojej twarzy. 
Zaczerwieniania na policzkach zaczęły blednąć.Powiem szczerze, że jeśli ktoś chce uzyskać bardzo dobre rezultaty w łatwy i tani sposób to serdecznie polecam te tabletki. Teraz mam myślenie, że kuracja jest lepsza gdy jest od wewnątrz, nie od zewnątrz, naturalnie można stosować różne kremy itp. ale rezultaty nie będą takie same gdyż nie będą sięgać głęboko w tkanki. 

4 komentarze:

 1. ciekawe, a ile kosztują? jako nastolatka używałam tabletek z drożdży piwnych - działały, ale smak koszmarny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej! Jeśli masz ochotę zapraszam do udziału w TAG'u : nominowałam Cię do The Versatile Blogger Award
  http://pasjekaroliny.blogspot.com/2013/01/the-versatile-blogger-award.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też kiedyś stosowałam te pastylki z drożdży piwnych! Swego czasu były "hitem". ;-)

  OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń